«Просвіті – 150»

24 травня 2019 року на базі Топорівської ЗОШ відбувся круглий стіл «Просвіті – 150» проведений просвітянами Новоселиччини на чолі із головою районної « Просвіти» Збірою Л. В. 
На засіданні круглого столу були присутні голова обласного ВУТ «Просвіта» Савчук О. В., відповідальний секретар товариства М. М. Пелех, викладачка укр. літ. ЧНУ ім. Юрія Федьковича Меленчук О. В., член спілки письменників України, поет Василь Васильович Васкан, отець Микола, Мінченко Тамара Леонідіївна – заслужений працівник освіти України, а також учасники круглого столу Новоселицького району:
-Остіна А.В. – вчитель української мови та літератури Ванчиківської ЗОШ
-Руснак С.С – вчитель української мови та літератури Котилівськог НВК, заступник ВУП «Просвіта»
-Грицуник Є.Г. – вчитель української мови та літератури Черленівської ЗОШ
-Желіховська М.О. – вчитель української мови та літератури Топорівької ЗОШ. 

Зібрання відкрив голова обласної “Просвіти” Остап Савчук, який звернув увагу на роль просвіти в українському державотворенні, модератор заходу Пелих М.М закликала присутніх до плідної роботи. керівництво “Просвіти” нагородило окремих просвітян району грамотами та цінними книгами. представик духовенства отець Микола благословив поважне зібрання і водночас розповів про те як запровадження християнства сприяло зміцненню державності, поширенню писемності і вплинуло на подальшу долю України. Учасники заходу багато говорили про дільність “просвіт” в минулому і тепер, про роль “просвіти” сьогодні, проаналізували просвітницьку діяльність просвітян новоселицького району.
В кінці всі учасники висловили свою думку щодо “Просвіти” і сьогодення. 
На завершення семінару гості переглянули виховний захід «Зберегти Україну – покликані ми», який підготували Збіра Л. В. та заступник директора з виховної роботи Бобик О. І.
Учасникии зібрання накреслили нові завдання на, які мають орієнтуватися просвітяни Новоселицього району. Дякуємо всім гостям та учасникам семінару за хороші емоції, слова та переданий досвід.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s